Kolečkový schodolez Scalamobil

Schodolez pro invalidy - kolečkový schodolez Scalamobil - Tento schodolez je vhodný zejména pro úzká nebo točitá schodiště.

Scalamobil je specialistou na zdolávání výškových rozdílů řešených formou schodů v prostorách, které ještě nejsou bezbariérově řešeny. Mobilní kolečkový schodolez Scalamobil lze upevnit zezadu na vozík a umožňuje pohyb po všech druzích schodů s minimálním úsilím - dokonce ani točité schodiště není překážkou.

Pokud Vás zajímá cena schodlezu Scalamobil - zavolejte nám (777 000 851) . V nabídce máme jak nové typy se zárukou 3 roky, tak zánovní typy ( z výstav, předváděcí apod.) se zárukou 1 rok a také starší repasované schodolezy se zárukou půl roku.

Díky patentovanému mechanismu se čtyřmi automatickými bezpečnostními brzdami, není kolečky schodolezu schodiště v žádném případě poškozováno,bez ohledu na to, zda se jedná o dřevo, kámen, koberec nebo mramor.

Scalacombil může být instalován na mechanický vozík a nebo může být používán s příslušnou židlí přímo vyrobenou ke schodolezu.

Dále je bezpečnost zajištěna čtyřmi integrovanými bezpečnostními brzdami, které automaticky zastaví scalacombi na okraji každého schodiště. Díky krátké vzdálenosti kol a řiditelným předními koly je scalacombil velmi pohyblivý, proto je velmi snadno ovladatelný i v malých prostorách a na úzkém schodišti.

Má vyměnitelnou baterii, která zvládne až 300 ( schodů ) kroků na jedno nabití s osobou vážící cca 70 kg ( tj. asi 20 pater ).

Dokonce i převoz scalacombilu daleko od domova není problém, protože je navržen tak, aby šel rozložit na jednotlivé části a vložit do kufru běžného auta. Maximální nosnost: 135 kg ( bez vozíku )

 

Kontakt na nás :

telefón  : 777 000 851

INFORMACIE PRE SLOVENSKO

Anketa

Jíž vlastním schodolez :

Celkem hlasů: 97694