Kolečkový schodolez C-Max

Zdolávání terénních nerovností a klasických schodišť je problémem pro osoby se sníženou pohyblivostí. Tento problém je zvláště palčivý u méněpodlažních budov a rodinných domků, kde jsou výtahy velice nákladnou položkou.

Nyní je v nabídce nové univerzální zařízení - schodolez C-MAX s integrovanou sedačkou. C-MAX je vybaven řídící elektronikou, oddělitelnou baterií a je jednoduše rozložitelný a transportovatelný. Pomocí schodolezu C–MAX, jedné doprovodné osoby a s trochou praktických zkušeností, snadno zdoláte všechna schodiště, včetně točitých a jiné terénní stupně (nastupování do autobusu, letadla aj.).

Na jedno nabití lze zdolat až 30 podlaží, v závislosti na hmotnosti přepravované osoby. Umožňuje překonávání schodišť s výškou schodu až do 21 cm a také je vybaven plně automatickými mechanickými bezpečnostními brzdami na každém kole a ovladačem rychlosti 8-23 schodů za minutu, s přepínačem plynulého a přerušovaného chodu (krokovačem).

Schodolez C-max je ideálním řešením pro překonávání bariér.Vhodný i pro úzká a točitá schodiště.Oproti plošinám je úspornou variantou, nevyžadující žádné stavební úpravy.

  C-MAX
Výška rukojetí od země [mm]: 1050/1400
Maximální kapacita (podlaží): 30
Šířka celk./bez podr. [mm]: 485/440
Rychlost plynule nastavitelná: 8-23
Hloubka celk./sklop, područ. (mm): 915/750
Max. výška schodu (mm): 210
Celková hmotnost [kg]: 31,7
Provozní napětí (V): 24
Maximální nosnost (kg): 120
Baterie : 2x12V / 5Ah

 

 

Schodolez S-MAX je bateriový, jednoduše transportovatelný, se speciálním adaptérem vhodný pro uchycení na většinu invalidních vozíků i dětského rehabilitačního kočárku TOM 4 Elektra. Pomocí schodolezu S–MAX, jedné doprovodné osoby a s trochou praktických zkušeností, snadno zdoláte všechna schodiště, včetně točitých a jiné terénní stupně (nastupování do autobusu, letadla aj.). S-MAX- jednoduše se připevní k vašemu mechanickému invalidnímu vozíku bez nutnosti přesedání.

Schodolez S-MAX je možné používat v interiéru i exteriéru. Na jedno nabití baterie lze zdolat až 30 podlaží v závislosti na hmotnosti přepravované osoby, což pohodlně dostačuje i pro intenzivní celodenní používání. Také transport schodolezu je velice jednoduchý díky rozložitelnosti na dvě kompaktní části. Schodolez S-MAX byl vyvinut pro snadné a bezpečné zdolávání prostých, extrémně úzkých, dokonce i točitých schodišť s mnoha rozdílnými povrchy. Schodolez S-MAX umožňuje překonávání schodišť s výškou schodu až do 22 cm a také je vybaven plně automatickými mechanickými bezpečnostními brzdami na každém kole a ovladačem rychlosti v rozsahu 8-23 schodů za minutu, s přepínačem plynulého a přerušovaného chodu (krokovačem). S-MAX připevníte k vašemu vozíku rychle, jednoduše a bezpečně, pomocí adaptérů. Po odejmutí zadních kol vašeho vozíku můžete začít zdolávat překážky do té doby pro vás nezdolatelné.

Kontakt na nás :

telefón  : 777 000 851

INFORMACIE PRE SLOVENSKO

Anketa

Jíž vlastním schodolez :

Celkem hlasů: 97696