Slovo majitele

Zdravím Vás.

Práci se zdravotnickou technikou se intenzivně věnuji od roku 1993, kdy jsem pracoval pro velkého výrobce zdravotnické techniky a zdravotnického materiálu Hartmann Rico.

 

Od roku 2000 provozuji své zdravotnické potřeby a jsem tak v kontaktu s lidmi, kteří potřebují intenzivní pomoc a péči v této zdravotnické problematice. Opírám se tedy o vlastní zkušenosti, které jsem čerpal po dobu cca 20 let (a to nejen se schodolezy).

 

Sám provádím poradentsví a servis schodolezů, invalidních vozíků, postelí, elektrických skůtrů pro postižené, zvedáků a další techniky. Proto mám přehled a dobrou představu o tom, co klienti potřebují a umím jim tak velmi dobře poradit. Vycházím ze svých 20 letých zkušeností a poznatků z praxe a né z teoretických příruček...

 

Nabízím Vám své zkušenosti a znalosti. Pokud potřebujete zdarma poradit se svým problémem, či vymyslet řešení - jsem tady pro Vás.

 

...majitel firmy, Zdeněk Náhlík (tel : 777 000 851)

-------

Majitel naší společnosti pan Zdeněk Náhlík se zabývá zdravotnickou technikou již téměř dvacet let. Svou činnost podnikání zahájil cca před patnácti lety a za tuto dobu nasbíral své drahocenné zkušenosti ohledně zdravotnické techniky a zdravotnictví vůbec. Byla založena firma Zdravotnické potřeby Kravaře a po nějakém čase pak firma schodolezyMorava, kde, jak již název napovídá se soustřeďujeme pouze na schodolezy. Schodolez je šikovné zařízení, která usnadňuje zdolávání schodů osobám, které jsou na invalidním vozíku. Schodolez je poměrně drahé a náročné zařízení a zajímá-li Vás cena za schodolez, pak tato se stanovuje individuálně podle typu, ale žadatel musí počítat s cenou okolo sto tisíc korun. My za Vás zdarma vyřizujeme příspěvek ze sociálky (sociální odbor), který může být až 100% z dané částky a v drtivé většině případů se nám tento příspěvek podařilo získat.

Kontakt na nás :

telefón  : 777 000 851

INFORMACIE PRE SLOVENSKO

Anketa

Jíž vlastním schodolez :

  • Ano, kolečkový schodolez (29%)
  • Ano, pásový schodolez (27%)
  • Ne, ale mám o něj zájem (26%)
  • Ne a nemám o něj zájem (18%)
Celkem hlasů: 97680